В Україну заборонили ввезення російських автомобілів: офіційно

З 1 липня 2019 року ввезення автомобілів з Російської Федерації буде офіційно заборонено.

Відповідний документ вже опублікований на офіційному сайті Кабінету міністрів України.

Постанова № 535 від 15 травня 2019 р. доповнює список товарів, перерахованих в постанові “Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації” багатьма товарними позиціями включаючи 8703 (легкові авто), 8704 (вантажні авто), 8705 (автомобілі спецпризначення) та 8711 (мотоцикли). Документ набуває чинності з 1 липня 2019 року.

Народний депутат Роберт Горват висловив своє вдоволення таким рішенням.

“Сталося, друзі! Росія більше не має права ввозити до України свої автомобілі. Численні депутатські запити та звернення, скарги з офісу путінського кума Медведчука та внесення нас із Валерієм Лунченком та Василем Петьовкою до санкційного списку Кремля. Але ми це зробили!”, – написав Роберт Горват на своїй сторінці у FB.

Сталося, друзі! Росія більше не має права ввозити до України свої автомобілі. Численні депутатські запити та звернення, скарги з офісу путінського кума Медведчука та внесення нас із Валерій Лунченко та Василем Петьовкою до санкційного списку Кремля. Але ми це зробили!

Сьогодні уряд нарешті заборонив ввезення на митну територію України російських легкових та вантажних автомобілів, мотоциклів, тракторів і не лише. Тривалий час ми з колегами добивалися введення цього ембарго. І нарешті бачимо конкретний результат. Агресор не повинен заробляти на українському ринку у той час, як веде проти нас війну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *