Роберт Горват та Віктор Щадей оголосили про об’єднання

У п’ятницю, 21 червня, стало відомо, що діючий народний депутат України Роберт Горват та депутат Ужгородської міської ради Віктор Щадей оголосили про об’єднання…

У п’ятницю, 21 червня, стало відомо, що діючий народний депутат України Роберт Горват та депутат Ужгородської міської ради Віктор Щадей оголосили про об’єднання демократичних сил в Ужгороді на нишніх виборах до Верховної Ради та прийдешніх виборах до місцевих рад.

Першим про об’єднання команд двох політиків у соцмережах повідомив письменник Павло Чучка:

«Ми об’єднались – заради Ужгорода і ужгородців! Горват іде в народні депутати, а Щадей готується до виборів мера», – написав Чучка і додав, що ще минулого тижня виступив із пропозицією до Роберта Горвата і Віктора Щадея зустрітись і обговорити нинішню ситуацію.

«На сьогодні і Горват і Щадей мають високий рівень підтримки мешканців міста і району. Обидва є позитивними людьми, патріотами свого краю. Але їхня одночасна участь у виборах створювала небезпеку того, що голоси розсіються. І від цього могла виграти третя сторона – родина Андріївих», – пояснив Чучка.

За словами Чучки, «Роберт Горват іде в на вибори до парламенту – і протистоятиме у цій кампанії Андрію Андріїву. Віктор Щадей готується до виборів на посаду міського голови – щоб не дозволити Богдану Андріїву переобратись на другий термін».

«Я переконаний, що ми повинні зробити все можливе, щоб допомогти їм. Від цього виграють усі ужгородці. Вже найближчим часом плануємо підписати меморандум, в якому викладемо основні напрямки співпраці, реалізація яких допоможе розвитку нашого краю!» – повідомив Чучка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *