Еко-пікнік із закарпатськими школярами

Раніше Сайт міст Ужгорода розповідав про поїздку групи закарпатських школярів на екскурсію до Верховної Ради…

Раніше Сайт міст Ужгорода розповідав про поїздку групи закарпатських школярів на екскурсію до Верховної Ради, ми повідомили й про те, що в учасників виникло чимало питань до народного депутата Роберта Горвата, пов’язаних із функціонуванням державних механізмів, нюансами політичного життя, роботою народних депутатів тощо.

Тому й вирішено було поспілкуватися ще раз, уже в Закарпатті, до того ж у неформальній обстановці – у форматі пікніка на природі. Ще й зробити корисну справу – очистити від сміття який-небудь затишний куточок рідних Карпат – інформує Uzhgorod.in.

Довелося, щоправда, трохи почекати, адже найголовнішою турботою старшокласників було закінчення навчального року, підготовка та здача ЗНО тощо.

І от минулої неділі довгоочікувана зустріч нарешті відбулася!

Локацією було обрано галявинку трохи вище села Лумшори. Доїхали з Ужгорода автобусом.

Потім довелося пройтися й пішки. Було цікаво спостерігати, з якою щирою радістю зустрічали один одного школярі, які встигли потоваришувати під час минулої поїздки. Так, вони спілкувалися в соцмережах, проте побачитися вдруге, зазирнути в очі, посміхнутися і щось таке цікаве обговорити, посміятися разом над жартами – цього не замінять жодні соцмережі.

Зупинилися поблизу водоспаду Давір. Місце популярне, живописне й дуже привабливе для туристів. Відтак і прибирати тут було що і за ким. Але спочатку – власний пікнік і спілкування. Розпитували Роберта Горвата на чимало тем: про те, як приймаються і «просуваються» рішення, чому «буксують» реформи, про складні стосунки законотворчої та виконавчої влади, особливо на місцевих рівнях, про «зворотній зв’язок» між обранцями і виборцями. Про шляхи до власної успішності, про те, навіщо потрібні країні інвестори, про перспективи майбутньої Ради – закритих для спілкування тем просто не було, на всі питання діти отримували щирі відповіді.

Але не забуваймо, що зібралися цього разу не на лекцію. Пікнік – так пікнік. Шашлик, печені крумплі й овочі, інші страви.

Бажаючі могли зануритися в прохолодні води Турички, в спеку це надає чимало бадьорості.

Грали у волейбол…

…і, звісно ж, у «мафію» – психологічну гру, яка чудово «втягує» в колектив нових учасників.

А от закінчилася вечірка несподівано – раптовою зливою з потужним градом. Рясним і чималеньким. Від якого ховалися як могли – під деревами, карематами, шезлонгами.

А ви знали, що при біді в салон старенького легковика-універсала легко влізе 14 чоловік?

Змокли всі добряче, відтак з’явився додатковий, незапланований пункт програми – тих, хто змерз найбільше, відігрівали в легендарних лумшорських чанах найближчої колиби.

Отак насичено, весело, цікаво, пізнавально і з пригодами відбулася друга зустріч дружньої компанії закарпатських школярів. Схоже, що не востаннє – в автобусі на зворотньому шляху діти вже самостійно домовлялися про наступні зустрічі. Дружба – понад усе!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *